| uNKN0Wn a întrebat:

Stiti glume despre Barcelona?laughing
spuneti-mi si mie!

1 răspuns:
| Annitu a răspuns:

1.Cum il saluta Mourinho pe Guardiola?! - Give me FIVE!
2.Murinho nu mai e Special One, acum e. Special FIVE!
3.Cum numara Cristiano Ronaldo pana la 5?! Pedro, Xavi, Villa, Villa, Jefren!
4.Un cuplu face sex. El : Hai inca o data...Ea: Nu sunt Real Madrid sa mi-o 'tragi' de 5 ori la rand...
5. De ce ar fi trebuit dat Barcelona-Real dupa 1 noaptea? Filmele cu sex oral sunt interzise minorilor!
6. De ce a incasat Real 5 goluri? Iker Casillas a vrut s-o egalize pe logodnica Sara Carbonero, reporterita la canalul Tele5