| Fusneica_1423 a întrebat:

Spuneti-mi si mie cele mai bune glume care le stiti!

Răspuns Câştigător
| SeRbaNNe a răspuns:

Pai nu ar fi mai usor sa scrii pe gogu : bancuri? ai gasi mult mai multethinking hai sa iti zic cateva de mi-le aduc amintethinking Ce scrie pe mormantu unei blonde? In sfarsit s-a culcat singura. ///Bula era prin oras deodata mos craciun arata cu degetu spre el si spune ai fost cuminte anul acesta? Bula speriat tata suna avocatu mosu asta ma ameninta///
Se intalnesc doi ardeleni:
- De ce esti amarat, Ioane?
- Cum sa nu fiu amarat, mai Gheo, amu mi-o murit un bou...
- Eh, nu-ti fa griji ca ase ne-om duce toti, unu' dupa altu'...////
Q: Cum incap patru elefanti intr-un trabant?
A: Simplu: doi in fata si doi in spate.
Q: Dar cum stii ca patru elefanti stau la hotel?
A: Vezi trabantul in fata hotelului.
Q: Dar stii care elefant e conducatorul?
A: Ala de la volan.////Nu prea le mai tin minte cautale tu pe net