| vmaria16 a întrebat:

Salut, imi spune-ti si mie niste seriale faine pentru adolescenți

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Euphoria, When They See Us, Baby 2018, 13RW,Élite,T@gged,Kiss Me First, Riverdale, The End Of The F***ing World, Trinkets, La víctima número 8, La Forêt,Quicksand, The Rain, Clique, The 100, 3%,Terra Nova,The Flash, Star-Crossed, The Tomorrow People, Nowhere Boys, Believe, Beyond, Dark,Chilling Adventures Of Sabrina,The Order,The OA,Siempre Bruja,Cloak & Dagger,Legacies,TSC, Stranger Things, Beyond, PLL, Pretty Little Liars: The Perfectionists

3 răspunsuri:
| lucahc88 a răspuns:

Lucifer The big bang theory rick si morty, gasesti o groaza pe Netflix