| Titanos a întrebat:

Stiti promotia cu chipsurile Lays "100 MINUTE si 10 MB in COSMOTE" gratis explicati-mi cum dau SMS sau cum sun ca nu am inteles.Va rog.Dau funda.

Răspuns Câştigător
| Ciubotaru28Mirela a răspuns:

Dai mesaj la 1858 (Cabral) sau la 1758 (Puya) cu codul. Apoi iti vor trimite un SMS cu un alt cod. Apoi scrie la tastatura telefonului (nu la mesaje) *135*codul primit#. Ca sa fii sigur ca ai primit minutele, mesajele si MB suna la 1234 si pune 1#13 si astepta sa iti spuna. Eu asa fac si am deja 50 MB :pp

1 răspuns:
| Gabriel_Lucian_1991_garw a răspuns:

Poti intra pe site`u www.duellays.ro unde bagi codul din punga si iti va genera un nou cod pe care il activezi pe telefon *135*COD#