| teodoracodrea13 a întrebat:

Stiti siteuri de facut likeuri multe la o pagina in afara de addmefast

Răspuns Câştigător
| selfie a răspuns:

Degeaba folosesti site-uri din astea. Faci multe like-uri dintre care doar 2% sunt de la romani si 95% din cei care au dat like paginii tale nu o sa fie activi pentru ca folosesc conturi false de pe care dau like doar ca sa primeasca punctele alea. Eu am 2 pagini de 35.000 si le-am crescut singur. Incearca sa iti inviti prietenii sa dea like pentru inceput, dupa pune poze amuzante si care se distribuie repede, cauta si niste admini ca sa fie tot timpul activa pagina, fa jocuri daca vrei etc.

| teodoracodrea13 explică (pentru selfie):

Multumescc primesti funda

| selfie a răspuns (pentru teodoracodrea13):

Multumesc si eu :*