| viv21 a întrebat:

Stiti telefoanele alea noi cu touchhappysi mai stiti ca puteti lipi 3 poze... dar nu stiu cu ce programsad ma puteti ajuta? stiti vreun program ca sa pot sa le lipesc si apoi cand pun poza pe ecran sa am una si sa pot sa o mut si sa dau urmatoarea poza? sper ca m`am facut inteleasa si ca ma puteti ajutabig grin fundabig grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur.
Eu nu am touchscreen, dar iti pot explica.
Deci am inteles ce vrei sa spui... pozele sa fie una dupa alta.
Ei bine, nu iti poti pune tu, trebuie sa,, primesti'' cu telefonul, la imaginile de ecran.
Este foarte posibil sa gasesti asa ceva pe www.mobile9.com