| Katomi a întrebat:

Stiti un anime gen "Ouran High School Host Club "? Adica sa fie o comedie romantica. Fara lovely complex, toradora, tonagura, shugo chara, full metal panic, vampire knight, they are my noble master, Uta no prince sama, kaichow wa maida sama, Kimi ni todoke, B Gata H Kei, Zero no Tsukaima, Kanokon, Fruits Basket, akikan si Mayo Chiki (le-am vazut ).

Răspuns Câştigător
| TheoThe a răspuns:

Pei. e siceva ecchi cum ar fi he is my master, kampfer., uta no price sama, itzura na kiss, princes tutu, frumos e si tokyo mew mew, sankerea daca vrei mai multe sa ma mai interbi.

| Katomi explică (pentru TheoThe):

Poti sa imi mai spui?

| TheoThe a răspuns (pentru TheoThe):

Footprints in the sand h2o
princes tutu
oh! my goddess
busou renkin
iti spun mai tarziu ca acu nu-mi mai amintesc\scuze

3 răspunsuri:
| LukaVocaloid a răspuns:

Bokura ga ita cred nu prea stiu ca si eu le-am vazut cam pe aceleasi ca tine