| NiiiaaRawwr a întrebat:

Stiti unde as putea citi cartile din seria chic lit online? Pe scribd nu le gasesc.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrii doar:Cum pot sa citesc cartile din seria chic lit online? daca ai mesenger intri [hanah 9] si ii spui sa vb cu mine te rog dau fundita

| Ada_8018 a răspuns:

DOAMNE greu va este sa va cumparati o carte sau sa o imprumutati de la biblioteca( pentru ca se gasesc, stiu eu!)... Mi se pare o prostie sa citesti de pe 'net. Nu mai are nici un farmec!