| Miha1308 a întrebat:

Stiti unde as putea gasi niste aplicatii pentru informatica cu algoritmi? sau aveti careva niste laboratoare sau probleme cu algoritmi? v-as fi profund recunoscatoate.Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| MentalDisorder a răspuns:

Eu as avea caietul de laborator (si cartea) de anul trecut si as putea sa-ti scanez. Din pacate, imprimanta nu este instalata si acum nu o pot instala (azi), daca nu ai nevoie urgent pot face un efort pana maine, nu promit insa, deoarece imi face probleme.Iti las un mesaj privat daca si cand am rezolvat cu ea.