| Cosmin483 a întrebat:

Știți aplicații cu care chiar i-aș putea găsi locația unei persoane?

6 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Cu o aplicatie de felul acesta: https://play.google.com/......ps/details

Altfel doar daca (si cand) isi posteaza fotografii din locurile vizitate...

| LPCTSTR a răspuns:

Facebook, multi indivizi iti servesc pe tava informatii cate vrei din profilurile lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Google find my device, evident ai nevoie de acces la cont

Răspuns utilizator avertizat
| Irinelp a răspuns:

Ca să poți vedea locația unei persoane trebuie să aibă și acea persoană aplicația de localizare și ea trebuie să partajeze locația și cu tine, nu sunt aplicați cu care să localizezi pe cineva fără aplicație pe ambele telefoane. Cu excepția serviciilor de urgență și serviciile spionaj care au programe speciale, realitatea nu este ca în filme. Un an nou fericit.

| InOrOut a răspuns:

Ii zici sa intre cu acelasi cont google pe care il ai tu si ii zici sa intre pe maps. Asa poti vedea pe unde a umblat in google > find my device.