| unasempliceragazza a întrebat:

Stiti vreo metoda prin care pot sa-mi creaska unghiile mai repede, mai tari? Ce trebuie sa fac? dau fundita)))

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA! buna!
timp de o saptamana cate 5 minute pe zi tine ungiile in zeama de lamaie naturala.Si cumpara-ti vitamina A e foarte buna dar ia-o de la famaciehappy funda?love strucklove struck

3 răspunsuri:
| lookingforlove a răspuns:

Cumpara din farmacie lacuri speciale pentru cresterea unghiilorwinking la fel din buticurile cu uleiuri, solutii diverse, lumanari, poti gasi ulei special pentru unghii ce se aplica de cateva ori pe saptamana. (sorry nu tin minte cum se numeste) mai mananca si substante bogate in vitamina A si D. baftawinking

| faranume_3531 a răspuns:

Sa asteptiwinking

| Roxx_4062 a răspuns:

Sunt la Oriflame lacuri speciale pentru. cresterea unghiilor, acu` nu stiu cat sunt de bune thinking