| Diaaaana a întrebat:

Stiti vreun remediu prin care sa imi treaca menstruatia mai repede, cu riscu ca data viitoare sa imi vina mai mult.Mi-a venit azi dimineata si maine seara e cheful de ziua mea si as vrea sa ma scap de grija asta.Dau funda:*

3 răspunsuri:
| Amilik a răspuns:

Menstruatia nu tine cat vrei tu si nici nu vine cand vrei tu. Nu exista remedii ca sa iti treaca mai repede. Nu inteleg de ce vrei sa scapi de ea mai repede. Doar pentru ca e un bairam?! Doar nu vrei sa faci sex de ziua ta...winking

suntserios
| suntserios a răspuns:

Menstruatia nu e un program pe calculator sa il configurezi cum vrei tu.

| crazyvioletflame a răspuns:

Nu vreau sa fiu pesimista dar...nu poti scapa asa de repede. In mod normal menstruatia tine cel putin 2 zile...SCZ!