| Vampire_9682 a întrebat:

Stiti vreun video pe youtube cu melodia David Guetta - Getting Over You fara inceputul cu Fergie?

Răspuns Câştigător
| WickedBoy a răspuns:

Poi nu cred, din cauza ca videoclipul oficial asa e.big grincel mult pot lua eu videoclipul sa il editez si sa cenzurez pe fergiehappySi daca as taia din videoclip as taia si din melodielaughingSi din cate vezi fergie e cea care incepe sa cante deci daca dispare ea dispare si 1 parte a melodiei.Nici mie nu imi place dar asta e.:sfundita TE ROOG?sad

1 răspuns:
| MusikOnLife a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=cu0JS7nmQMw eu o stiu deoarece sunt o mare fana a lui David Guetta:X:X:Xil ador. daca esti fana baga in lista flavy_sweet97...il ador:X:X:XDavid the best, dar mie imi place cu Fergie.