| andrutza2013 a întrebat:

Stiu ca am masi pus o intrebare legata de frizura putin mai devreme. parintii au decis si maine ma duc la coafor. au zis sa-mi aleg o coafura pe care o vreau, dar sa fie mai scurt. am parul saten, drept, pana la fund, fata ovala, ochii caprui. cum mi-ar sta mai bine. ps:vreau si poze cu frizurile alese. raspunsuri urgent....va rog!

Răspuns Câştigător
| Andreamiss a răspuns:

Http://coafuri-mestesugite.wix.com/index#! untitled/zoom/c1fs7/image1roh
http://coafuri-mestesugite.wix.com/index#! untitled/zoom/c1fs7/im
sper ca te-am ajutat.
Funda?