| AlesiaaaaAle a întrebat:

Am o problema...Nu e grava. Vreau sa imi fac breton drept sau pe o parte dar nu stiu daca o sa`mi stea bine.Am parul de culoare saten si ochii caprui si am fata ovala.

Răspuns Câştigător
| Erickuta a răspuns:

O sa iti stea foarte bine cu breton intr-o parte...asa am si eu...*parerea mea*

| AlesiaaaaAle explică (pentru Erickuta):

Ai dreptate.Chiar imi sta bine :*

4 răspunsuri:
| Quiin a răspuns:

Dacă forma feței tale este una ovală, poți spune că ești un o femeie norocoasa, deoarece poți purta aproape orice coafură cu care vei arăta foarte bine.

Nu ezita să încerci frizuri și coafuri noi, pana când vei găsi ceva care ți se potrivește cel mai bine

http://hairstyler.perfectlady.ro/......asual.html

| ale153 a răspuns:

Din moment ce ai fata ovala iti va sta bine! happy