| Patriii a întrebat:

Stiu ca am pus de multe ori aceasta intrebare dar chiar vreau sa gasesc melodia aia.Deci am fost la mare pe plaja Perla Venusului din Venus si acolo era o melodie in care dansai ceva de genul ca un urangutan.Imi mai amintesc ceva de genu din melodie, apropo melodia era pe spaniola.,, Logo, logo el orangutan, con su ritma senzational... orangutan, oragutan..." si de aici nu imi mai amintesc, va rog ajutati-mahappy
Fundahappy

Răspuns Câştigător
| UnSimpluOm a răspuns:

Http://www.trilulilu.ro/DEV1L/e92212a2a0bdc5 asta e melodia si eu am fost in perla venusului, astept funda;))

2 răspunsuri:
| crazygirlyo a răspuns:

Http://www.top1.ro/gigi/dansul-dwarfului.html nu cred ca e asta. dar seamana putin

http://www.youtube.com/watch?v=DO14ZmHQlM0

Incearca sa iti amintesti versuriile si sa cauti pe google, sau pe youtube.

| Zac a răspuns:

Eu te pot ajuta, dar trebuie sa imi spui de cine era cantata de o fata(e) sau de un baiat(baieti)