| Kafeeaua a întrebat:

Stiu ca aveti nevoie de funde(uni) si asa ca vreau sa va ajut voi ce trebuie sa faceti este sa spuneti numarul, culoarea si litera preferata si cele mai placute si de mine o sa primeasca fundalove struck

Răspuns Câştigător
| PanaDeIdei a răspuns:

Hey! Nr meu prefeat este 13... hee hee culoare VERDE! am toata camera verde laughing si litera A, de la numele meu :*

7 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Raspund la intrebare ta nu pentru fundalaughing. consider ca am destule momentanhappy. culoarea mea preferata este albastru marin[adica cu niste nuante de verde], numarul cred ca 8, fiindca este nr meu norocos:d, si litera cred ca initiala numelui meu Oana adica O. happy

| pitikaaaa a răspuns:

Culoare: turquoise
numar:15
litera:A

funda?laughing)

| kapsunik99 a răspuns:

1=o singura viata
gri(de la alb cu negru)=viata
A=(de la Andreea)numele meu

| Kafeeaua explică:

:d

| RrreeallTtiiMee a răspuns:

Buna! Apreciez ca vrei sa ajuti si chiar daca nu-mi dai mie funda,eu tot iti spun:bravo! Culoarea preferata:albastru, Litera preferata:A, numarul:3.

| Basketball23 a răspuns:

Hey salut ...pai cifra 3 ...culoarea mov; verde big grin litera preferata S; A; Bhee hee:d iar despre tine nu te cunosc dar presupun si cred ca presupun bine esti draguta :*:X

| Alyssa_6225 a răspuns:

Bunalaughing,interesanta intrebarea, 7, albastru,litera a,iar despre tine, nu stiu ce sa spun.nu te cunosc f bine, dar din cate am vazut pui niste intrebari interesantehappy