| laura05 a întrebat:

Care este culoarea voastra preferata? funda:X

Răspuns Câştigător
| xdIoanaBuzilaxd a răspuns:

Mov e cea mai la moda:*

9 răspunsuri:
| ExtraSakadat a răspuns:

Buna!
Albastru. Dar a ta?

Bafta!

| SummerSmile97 a răspuns:

Culorile care imi plac sunt:
-megru
-gri
-turcoaz
-roz (nu bonbon)
-verde
Dintre toate astea cel mai mult imi place verde si albastru. Nnu ma pot hotara dintre astea douawinking

Pa, pa!

and

Happy New Year!

| Agradável a răspuns:

Verde si albastru tongue

| SandraPhantomhive a răspuns:

Albastrul :X
Culoarea puritatii :D
Uite blogul meu, gasesti aici semnificatia culorilor : http://liveyourlifelikeadream.wordpress.com
Multumesc daca imi vizitezi blogul.
La multi ani.

| princessOfcaraibe a răspuns:

Buna! desi imi place : negru, albastru, roz, mov,. a. s. m. d cred ca prefer RoSu. dc? nu stiu! ma atrage aceasta culoare love struck

bye! si...happy new year

| YTBDrawingBase a răspuns:

Verde, albastru

| ChishyyAlle a răspuns:

Buna Laura05! Eu nu am culori preferate. Mie imi plac toate culorile lumii in afara de maro. Mie imi plac multe culori:rosu, albastru, un pic din verde, roz, mov, indigo si galben.Imi pl; ac mai multe culori decat cele mentionate.Nu vreau sa ranesc pe nimeni cu alte placeri. Exemplu:mie imi mplace ros si altul ma contrazice, spunand "Ba nu, culoarea cea mai super este mov!"
Si asa este, mie imi plac toate culorile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Laura happy, culoarea mea preferata?
Fucsia, este un roz bombon.
Pentru ca imi da energie, ma face sa zambesc si ma simt fresh.
Si de cand ma stiu am vazut doar roz in fata ochilor laughing, cand eram mica ziceai ca esti intr'o poveste cu printese daca intrai in camera mea, totul era roz, absolut tot! Pana si eu laughing).
Cred ca e o pasiune de cand eram mica, si chair daca am renuntat la roz intr'un an pentru negru... iubirea adevarata nu se uitawinking si na ca iar port roz happy, putin dar roz!

xoxo, didi

| mp3 a răspuns:

Verde