| Edmond_Cupsa_1998 a întrebat:

Stiu ca nu este locul potrivit de a intreba asta, dar poate cineva imi raspunde.
Deci eu si inca un prieten avem COD Ghosts, dar problema este ca eu il am pe ps3 iar el pe pc, si nu suntem siguri daca putem juca online, fiind de pe deviceuri diferite. Deci, are cineva idee daca e posibil sa jucam? Si in caz ca va intrebati de ce nu am incercat, este pentru ca el este plecat de acasa, unde are calculatorul. Multumesc.

1 răspuns:
| HidroGeNn a răspuns:

Cand revine acasa incercati s avedeti ce si cum incercati un refresh la servere internet amn2 si vedeti sa gasiti un server ca s aintrati amn2 spor la treaba