| Xonia a întrebat:

Stiu ca nu ma credeti dar iubesc scoalarolling on the floor
Defapt pauzele si orele de sport
Pauzele pentru ca ma distrez si ma uit dupa >baieti:
Si cand ma gandesc ca mai e putin si se terminacryingoff offcrying
Deabi astept sa vina luni sa ma duc la scoala. Orele mi se par mult mai usoare cand astept pauza
Voua vi se intampla la fel sau nu va place deloc scoala?

Răspuns Câştigător
| Veve :X a răspuns:

Da love struck iubesc scoala :X si eu pauzele :X cand stau la barfe de genu` : ``uita`te la aia cum s`a imbracatrolling on the floor`` laughing dupa baieti nu pot sa ma uit ca nu mai sunt baieti mari in scoala frustrated sunt a8a sigh dar pauza e materia mea preferata love struck a voastra nu? laughing

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Imi place scoala dar din cu totul alte motive decat ale taleoh go on
In afara de orele de matematica toate orele sunt frumoasehee hee
Imi place competitia, spiritul de echipa, imi place sa demonstrez ce pothee heeCu cat e mai aglomerat programul cu atat mai bine. Dar ma bucur ca e pe sfarsit. Vreau sa se termine liceul cat mai repede si sa ajung la facultatewinking

| αndï a răspuns:

Mie nu prea imi pllace sportu laughing mai bine fac biologie ca mai mult rad la ora.

| *Baby* a răspuns:

Urasc scoala.straight face

| gangstarap a răspuns:

Pai cum *** la scoala te distrezi cel mai bineeeeeeeeeeee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi plac foarte mult pauzele dar si orele. Dar aproape in fiecare ora ma uit la ceas de cateva ori sa vad cat mai e pana la pauza. (in afara de ora de matematica, in care nu ma plictisesc niciodata).