| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca o sa sune putin ciudat, dar cum as putea sa uit de toate amintirile din scoala generala? profesori, colegi, trasnai, poze etc. Mi-e dor mult, in special de prietenii pe care i-am si avut colegi. Acum s-au rupt legaturile si s-a cam schimbat totul. Niciunul cu care ma intelegeam nu mai este cum era candva.
Nu vreau sa aud raspunsuri "iesi cu noii colegi de la liceu si vei uita" pentru ca sunt toti prefacuti.
De exemplu, ii intrebi daca pot iesi la o anumita ora dupa terminarea programului la o mica plimbare. Ei spun "da, ne vedem acolo." Cand se face ora respectiva pentru iesit, ii suni iar ei spun "nu mai ies, imi pare rau ma vad cu X"

Mereu am patit asa de cand sunt la liceu. sad

Ce pot sa fac? sad

2 răspunsuri:
| Staind a răspuns:

De ce sa uiti ceva care ti-a placut?

| AlexBrooK00 a răspuns:

Nu te mai gândi și fa-ti niște prietenii din alte clase sau de pe afara.