| CrissDot a întrebat:

Stiu ca pare ciudat si nu vreau sa fac asa ceva, dar cum se face sarutul french nu pentru ca vreau s-o fac vreau doar sa stiu cum se facelaughing

6 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Ai detalii la ceea ce te intereseaza, pe acest link:
http://www.apropo.ro/sexpertul/french-kiss-sau-sarutul-ca-n-filme-2611538

| elena a răspuns:

French kiss presupune atingerea limbii partenerului cu limba, dar si introducerea limbii in gura partenerului. Este un gest romantic sau erotic, dar plin de pasiune.

Sarutul simplu cu buzele indica o relatie nonerotica (de cele mai multe ori), insa French kiss indica si o relatie sexuala sau romantica. Sarutul frantuzesc este excitant pentru parteneri si sporeste tensiunea sexuala dinaintea partidei amoroase.

Sarutul cu limba stimuleaza si buzele, limba celuilalt, cavitatea bucala, acestea fiind zone sensibile la atingere.

| BalonaşDulcee a răspuns:

Iti bagi limba in gura celuilalt si ti-o plimbi in gura aluia

| Zuzy a răspuns:

Cu limbaahee hee

| CrissDot explică:

Bine pentru mine e scarbos si nu as faceo:-&