| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema, sa zic asa...
Am prieten de 2 luni (e primul meu prieten eu avand 17 ani iar el 20)sunt indragostita de el si el de mine insa cand ma saruta nu stiu mi se pare prea umed sarutul...sau simt asa pentru ca sunt incepatoare si nu sunt obisnuita? Ma simt f bine langa el insa cand ma saruta french imi place dar simt ca e prea umed si ma simt ciudat intr-un fel...nu stiu ce sa zic...
Voi ce ziceti?

8 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Te vei obisnui cu timpul atat tu cat si el, important e sa va iubiti si sa va simtiti bine impreuna iar restul vine de la sine...

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Inca obisnuita dar pe parcurs te vei obisnui...stai linistitabig grin

| georgiana a răspuns:

Ai rabdare...winking

| Crs a răspuns:

Inca nu esti obisnuita, fiind primul tau prieten. nu esti obisnuita cu saruturile acestealove struck ai sa vezi ca dupa aia o sa iti placa si o sa ti se para pasionale love struck

| pisoias29 a răspuns:

Sarutul depinde de la o persoana la alta, o sa te obisnuiesti...fiecare saruta in legea lui...eu nu consider ca se intampla pentru ca esti incepatoare ci pentru ca asa e mecanismul prietenului tau de a saruta, tin minte ca am cautat si eu pe internet cand aveam 14 ani, eram curioasa si am gasit ceva asemanator ...despre un sarut prea umded... sper ca vei primi intr-un final raspuns intrebarii tale

| r8driver a răspuns:

Si eu a-m intalnit o fata la fel...este exact ca si cum te-ar baga scuipat an gura...
Eu a-m vorbit cu ea, mea zis ca nu s-a mai sarutat pana atunci.
posibil s-a fie ancepator.

| sam a răspuns:

Cred ca te'ai fi obisnuit in 2 luni...nu mai esti chiar incepatoare...
poate asta e stilul lui de a saruta...

asa cum spunea si catalin...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca nu esti obisnuitahappy