| Alinaaa12341234 a întrebat:

Stiu ca pare putin prostesc dar as vrea sa stiu si parerile unora "din afara". Acum cam 2 luni o colega a adus un baiat in clasa (il cunosc si imi place de el). Ea a spus "Uitati ce dragut e!" iar apoi aproape toate fetele s-au adunat in jurul lui (asta se intampla langa banca mea). Tot acea fata a intrebat "Ti-ai gasit un iubit?" si faza e ca l-a facut gay (n-an nimic cu ei). Baiatul s-a uitat la mine si a spus "Imi place mult de ea".
Chestia e ca totul a fost asa de rapid si parca din intamplare.
Au mai fost momente in care ne-am intalnit si omule, sta asa de aproape de mine.
Oare chiar ma place sau a spus doar asa, ca sa scape de fata aia?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Probabil a zis doar asa sau maxim i s-a parut ca arati bine. Daca era sa-i placa cu adevarat de tine n-avea curajul s-o zica in fata atator "Spectatori"

| Violleta2022 a răspuns:

Asta nu vom stii niciodata, daca el nu vine sa-ti spuna.

| Enache22 a răspuns:

Ii placa de tine!