| AngelOnEarth a întrebat:

Stiu ca probabil nu o sa primesc prea multe raspunsuri la intrebarea asta, pentru ca foarte putini adolescenti mai trec pe la biserica, dar, pentru o fata religioasa o:-)laughing, cand se trece pe sub masa, de Florii sau in alta zi din Saptamana Mare?
Nu am chef de mistouri, asa ca, daca nu aveti un raspuns serios, mai bine abtineti-va!
Fundita!

Răspuns Câştigător
| PυƒσPιηк a răspuns:

In fiecare Vineri ( adica in vinerea mare sh tot atunci se face turul bisericii se trece pe sub masa pana la turul bisericii funda plssshappy

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Joi sau vineri happy

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Vineri, parca happy.

| NoCharachter a răspuns:

Joi, In saptamana Mare

| Maaryyneelaa a răspuns:

Eu stiu ca in vinerea mare a pastelui.(chiar azi am intrebat-o pe mamaia):*