| Comandar_Diana_1999 a întrebat:

Stiu ca subiectu nu are nici o treaba cu "dragoste si sex" dar am vazut ca toti se uita aici si ma gandeam ca reusesc sa primesc un raspuns rapid! As vrea sa ma dau pe facebook persoana populara adica sa nu mai primesc pereri si daca vor sa-mi vada postarile sa ma urmareasca! Cum as putea face asta? Trebuie sa dau la setari de exemplu si dupa unde? Iar daca ma dau pe popular dupa ma pot face iar asa cum sunt si acum? Sa primesc cereri? Multumesc anticipat! happy

2 răspunsuri:
| EvilThoughts a răspuns:

Te-ai exprimat în așa... hal că nu înțeleg ce vrei.
Umblă la setările de confidențialitate dacă vrei ca persoanele care nu te urmăresc să nu-ți vadă postările.
Sper că la asta te refereai.
Baftă.

| Comandar_Diana_1999 explică:

Am vrut sa spun cum sa fac sa le apara la persoane cand intra la mine pe profil acel buton "urmareste" adica follow!