| Carolina1972 a întrebat:

happy Am si eu o intrebare. Cum pot sa fac ca la facebook, atunci cand cineva vrea sa-mi trimita cerere de prietenie sa ma urmareasca. Adica cand apasa pe "adauga prieten" sa ii apara geva de genul : "Aceasta persoana nu mai accepta cereri de prietenie dar poti sa ii urmaresti postarile" happy

Multumesc anticipat :*

3 răspunsuri:
| Anna121 a răspuns:

Nu-i accepti cererea, asa o sa te poata urmari fara sa te aiba la prieteni. Cei la care scriu : Aceasta persoana nu mai poate accepta cereri, ori au numarul maxim de prieteni 5000, ori au setat sa nu mai primeasca.

| Carolina1972 explică (pentru Anna121):

Pai exact la asta m-am referit laughing cum sa setez ca sa nu ma mai urmareasca ca nu stiu cum, merci oricum laughing! #

| Anna121 a răspuns (pentru Carolina1972):

Ai scris cum poti seta sa te urmareasca.