| sweetchocolate a întrebat:

Stiu ca suna ciudat, dar ce as putea face ca sa fiu mai buna la bataie? Avand in vedere ca nu sunt cea mai tare dar nici praf. Ce as putea face? Ce sunt alea cursuri de autoaparare, la ce ajuta, pot face niste exercitii fizice? Care ar fi acelea?

1 răspuns:
| iKarine a răspuns:

Cursurile de autoaparare sunt cursurile de karete si judo, sunt bune eu am facut karate si fi sigura k daca o sa mergi la cursuri o sa fi mai buna la bataie, iti garantezbatting eyelashes