| AlexO25 a întrebat:

Am 14 ani si 1.47 si mi-as dori sa ma mai inalt. Ce as putea face sa cresc cat mai repede avand in vedere ca nu am unde practica bascket, inot etc. Daca puteti mi-as dori un program zilnic cu exercitii fizice care m-ar ajuta la asa ceva. Funda celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti poti accelera cresterea. Nu ai ce face.

| Aamerican a răspuns:

De dimineata bei un shake oua crude 2 + suc portocale, suc de piersici si suc de guava. apoi il bei repede si stai linistit 5 minute, faci exerciti de incalzire (asa fac eu ) sau apucate de rugby placaje si rugby tag eu le practicp e amandoua si beau si acel shake.