| cuteandfunny a întrebat:

Stiu ca suna stupid dar vreau sa va intreb daca are cineva nokia E71 si stie sa puna o melodie ca ton de apel am dat la optiuni la anumita melodie si nu-mi apare optiunea setati ca ton de apel nu stiu ce are ajutati-maaaa

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am Nokia e71 dar poate trebuie sa te duci la setari in meniu, profil, normal si sa editezi profilul normal. Si probabil acolo va scrie "ton de apel"sau ceva in genul asta si te lasa sa iti alegi melodia.
Sper ca te.am ajutat. Funda?batting eyelashes