| mzqpsx a întrebat:

Stop ACTA! Cine e cu mine?

6 răspunsuri:
| SongElena a răspuns:

Toata lume e cu tine! Toti vrem internet liber! Si daca chiar sunteti ANTI ACTA va dau un site unde puteti semna o petitie Anti ACTA.Acestia vor sa ajunga la 2.000.000 de semnaturi si mai au putin.
http://www.avaaz.org/en/eu_save_the_internet/? fp

| WweEdge a răspuns:

Eu sunt impotriva ACTA.

| mTx a răspuns:

Eu normal!

| Venssyk a răspuns:

Eu...am citi diferite articole, am vizionat diferite filmulete despre ACTA, deci totu-i foarte absurd FUNDA?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt de acord cu tine. Legea asta e o tampenie, iar populatia romana a fost pacalita pentru a semna aceasta lege.Adica romanii nu au stiut pentru ce semneaza+ca aceasta lege e luata de la americani.Sa fim seriosi punem America cu Romania? Aia poate au bani sa plateasca pentru tot ce fac pe net dar noi romanii nu avem indeasunsi bani pentru a plati daca vrem sa ascultam o amarata de melodie sau daca vrem sa stam pe facebook.Parerea mea.

| sandel96 a răspuns:

Eu