| Stitch92 a întrebat:

Participati maine la mitingul Stop ACTA?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu are rost sa mai mergeti pentru ca nu se va aplica legea.

| Intruder19 a răspuns:

Legea a picat.

| YooCata a răspuns:

Numa online... nu merg si la miting
eu cred ca oricum ACTA se va respinge deci nu are rost mitingul...
daca se aproba o sa fie o revolutie de nu mai stie aia de ei laughing

| Marian3rd a răspuns:

Sa dea D-Zeu ca Romania sa semneze tratatul ACTA!

| mgtow a răspuns (pentru Marian3rd):

Dar de ce ai vrea tu ca Romania sa semneze tratatul acta?

| Marian3rd a răspuns (pentru mgtow):

Sa nu mai ai tu de unde descarca muzica, filme, jocuri pe gratis.

| mgtow a răspuns (pentru Marian3rd):

Si eu ziceam la fel ca radeam de astia care au faima la jocuri sa tot descarce ilegal dar uite ca nu se va aplica legea pan' la urma.

| Intruder19 a răspuns (pentru Marian3rd):

Daca legea se aplica si tu o sa primesti o amenda, pentru ca avatarul utilizat de tine pe TPU este creat de cineva si tu trebuie sa il despagubesti pe autor pentru ca te folosesti de imaginea lui fara sa ii ceri asta.

Asta o sa se intample daca o sa se promulge legea ACTA, o sa mai existe piraterie in continuare dar vei plati scump pentru asta.