| Chetrica a întrebat:

STOP ACTA semnati petitia daca vreti sa avem internet liber- ajutatine sa ajungem la targetul de 3 milioane.

https://secure.avaaz.org/en/eu_save_the_internet_spread/ ? slideshow

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sunt satul sa tot vad chestia cu acta si supa lu mos gherila.

| 愛日本 a răspuns:

A -> acest
C -> cac at
T ->trebuie
A -> anulat!
Ce ameni proşti s-au trezit şi ei să dea o lege atât de inutilă, comuniştii care pe vremea lor mergeau cu boii şi cu sapa şi nu aveau calculatoare, hai mă laşi;-j

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acest cac@t trebuie anulat!

| Chetrica explică:

Eu vad ca toti sustineti internetul liber dar tot comentati...