| Aliiiee a întrebat:

Sts`uri mai geniale :X artistice love struck originale daca se poatehee hee
Nu de pe orice site puppy dog eyes
fundita love struck

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Sunt foarte sexy. ma scoti la un Pepsi?!
2.Cine vrea bomboana dulce, uite asa te seduce. Buburuza care zboara, si care te baga-n boala.
3.Prea dulce ca sa fiu light.
4.Am avut o zi proasta si intodeauna zambetul unui baiat dragut ma inveseleste. Vrei sa imi zambesti?
5.Caut tanar sa intoarca partiturile unei pianiste.
6.Esti incredibil baietas. incepi sa-mi placi! Orice-ai face doar sa nu te lasi!
7.Stiu ca sunt cool si stiu ca sunt frumoasa! Alte dume mai ai? Cand ai terminat imi dai un beep. Te pup, pa!
8.nu stiu daca ti-ai dat tu seama. / Da’ cam ti-a scazut vrajeala / Insa de pot ajuta / Iti dau un pic din a mea.
9.Vai vai vai, aici scrie DND! Tu stii sa citesti?"

FeteLe`bune ajung`in Rai`.iar`FeteLe`rele ajung`unde vor`ele`love struck`love struck"
Câиd viиe`vorßa ` De Iußire ♥` ßaby` Spuиe`ℓe cå мå ai smug`pe mine `love struck`love struck`
`love struck`Ma SeduCi`Cu vOrbe` dulCi`.Dar Stii` Bine ca nu Preah` tine`.Nu IncerCa`Sa ma eduCi`. Cand de Fapt` Ma vrei` Pe mine`love struck`love struck"
`EduCatha`de deStin`. Simt`mult si arat`putSiin`love struck`love struck`
"love struck`:X"TOtushi` ma admira`pentru` ca sunt `copil`si am O lume` de vis`.iar Singura` meah` atingere` il poate duCe`n paradiS`love struck`love struck`

- daca zambesti cand lucrurile merg prost, inseamna ca planuiesti sa dai vina pe cineva.
- in fiecare zi merg la sala de forta… ma pregatesc sa-mi fortez norocul la tine
- nu lua viata in serios, si asa nimeni nu scapa viu la final.
- gluma omului bogat e intotdeauna amuzanta.
- pot rezista la orice… excepie de la tentatii…
- m-am nascut cu intarziere si de atunci asa am ramas setat!
- mutule nu mai vorbi!
- alerg melci!
- caut mobilul crimei sa-ti dau bip.
- comun, banal, plictisitor
- ard niste cd-uri…daca deranjezi te ard si pe tine
- atarn ciorapi pe sarma…
- dresez purici
- daca sexul e ca mersul pe bicicleta, aratati-mi si mie un barbat cu pedale!
- cea mai des folosita minciuna din lume este: "Sunt bine".
- sunt un om bun cu intentii rele
- ascult manele… pe invisible!
- o camila poate sa munceasca o zi intreaga fara sea bea, eu pot sa beau o zi intreaga fara sa muncesc.
- din capitolul senzatii tari… incearca sa-i urezi unui detinut: "La Multi Ani"
- ai carte?… du-o la anticariat…
- brb… am degetul in nas… imi explorez creierul
- evita mahmureala … ramai mereu beat
- intru in operatie peste 10 minute, doctorii mi-au spus ca imi vor scoate tot ce simt eu pentru tine…
- ce sa fac ca lacrima sa nu se mai plimbe pe obrazul meu?
- a-ti fi frica de dragoste inseamna a-ti fi frica de viata, iar cand iti este frica de viata esti pe trei sferturi mort – Bertrand Russell
- e greu sa zambesti atunci cand ti-e greu
- prietenii falsi sa dea BUZZ, astazi fac prezenta!
- cel mai rau lucru este sa te simti in plus acolo unde candva erai totul…
- a iubi inseamna a suferi si cum multi fug de suferinta putini stiu sa iubeasca!
- inima mea e rupta in doua, jumatate din ea e inca la tine…
- azi sunt putin trist… da-mi din bucuria ta…
- lacrimile-mi spala inima ce-mi e ca o rana…
- intr-o lume de cristal ma simt doar un ciob de sticla…
- DND aspir……. la o viata mai buna.
- am plecat sa ma plimb in ploaie… asa nu ma vede nimeni ca plang.
- I love you!….I need you!……I like you!…….ai vrea tu!