| anonim_4396 a întrebat:

Suma a trei numere consecutive este 261. Zi numerele. Funda big grin

Răspuns Câştigător
| Naяutσ a răspuns:

2 răspunsuri:
| Cristal11 a răspuns:

Iti mai e si lene sa le scrii. Ia fuguta la teme si nu mai sta pe,, tabletutza", pici mic.winking Nu sunt mama ta, dar, e mai bine sa ti le scrii tu.

| EllaCikka a răspuns:

Stii ce... La naiba! fa-ti singura temele.Eu imi crap capul in doua pina inteleg cum trebuie facuta tema, iar tu doar postezi o intrebare pe TPU? Generatia din ziua de azi? (numai la sex si baieti se gandeste) aici nu am avut in vedere de tine ci de altii care pun la fel intrebari de genu si ies cu baietii in loc de facut teme :l Bafta :*