| copac8388 a întrebat:

Sun nervoasa.De ce de fiecare data cand imi place si mie de un baiat ala nu simte nimic pentru mine.De ex imi place de unul dar a aparut o fata si par sa se inteleaga bine.Asa mi s-a intamplat mereu a aparut cateo fata

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Incearca sa tratezi problema mai la rece si sa iti repeti tie, pur si simplu, pe un ton intelegator, asa cum i-ai vorbi unei prietene, ca n-a fost sa fie.E mult mai usor sa treci peste episoadele neplacute in acest mod decat sa acumulezi nervi sau frustrare.Stai linistita, iti vei gasi si tu pe cineva atunci cand e timpul! Pana atunci, fa zilnic ceva care sa contribuie la o mai buna versiune a ta, fata de persoana care erai ieri.

| copac8388 explică (pentru dullcat):

Mersi!

| dullcat a răspuns (pentru copac8388):

Cu placere. Take care!

| Hyperion7 a răspuns:

Poate ai tu standarde prea înainte, încearcă, mai întâi, cu cei care nu sunt așa căutați de fete și vezi ce iesebig grin
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu este momentul potrivit sa ai o relatie! Eu cred ca ar trebui sa mai astepti, poate va veni baiatul la tine odata, nu tu la baiat!