| Mariadk544 a întrebat:

Sunt a 7 a și voi da test la muzică... nu știu nimic. Nici măcar notele muzicale adică do re mi fa sol la și do unde se afla, absolut nimic. Ce site-uri sau profesori pe Youtube de muzica recomandați? Ma interesează să găsesc acolo toată materia de muzică din clasele primare, dar și în gimnaziu. Helllppp va rogggg.

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Si cat timp ai la dispozitie ca sa inveti tot ce nu stii? happy

| Mariadk544 explică (pentru Simpatic):

Nu știu exact, cred că la sfârșitul modulului. Dar eu nu știu nimic. Nimic însemnând nici măcar materia din clasa a 1 pana în a 4, dar materia de a 7 a, cu rondourile ei și toate prostiile astea. Mă poți ajuta cu vreun site sau cu un canal de Youtube care explica materia la muzică?

| Simpatic a răspuns (pentru Mariadk544):

Din pacate este prea multa materie ca sa iti spun intra pe siteul x sau y

sunt destule canale pe Youtube dar multe sunt pentru cei medii ca si nivel, precum acest canal https://www.youtube.com/@secretelemuzicii/videos