| Anelisse a întrebat:

Sunt atatea intrebari pe lumea asta care nu au raspuns! De ce oare?!?!?!

Răspuns Câştigător
| nobody_9468 a răspuns:

Fiindca insasi viata'i o'ntrebare!

Bafta.

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Tristul adevar pe care n-o sa il acceptam niciodata e ca suntem limitatistraight face

| IepurashRocker a răspuns:

Cred cã pânã si întrebarea ta nu are rãspuns. worried laughing

| ᵖᵘᶠᶠʸˡᶤᶜᶤᵒᵘˢˢ☠ a răspuns:

Pentru că aşa e firea omului, tinde mereu să cerceteze, să se întrebe şi încearcă să găsească soluţii. happy

| Gigiku a răspuns:

Pentru ca esti om.

| NuAmHabar a răspuns:

Pentru ca rasp la acele intrebari trebuie sa le gasim noi.Nu stiu cand si cum, darbig grin

| Fifylici a răspuns:

Pentru ca nu s-a gasit raspunsul si persoana potrivita care sa raspunda, sau unele chiar nu au un raspuns si uneori e mai bine asa.Lumea asta se complica prea mult atunci cand e vorba de raspunsuri, prea incearca sa filosofeze.

| Domyno a răspuns:

Ca sa intrebi tu