| larysutza a întrebat:

Oare de ce niciodata nu am avut noroc in dragoste? oare de ce toata lumea e invidioasa pe mine? Oare de ce tot ce am iubit m-a dezamagit? De ce? As avea atatea intrebari. Dar fara nici un raspuns la ele, nu mai suport viata asta.Mereu incerc sa nu imi arat tristetzea mea dar se vede in ochii mei, se vede dupa comportament etc. Ce sfaturi imi dati?

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Să nu te mai plângi atât să ridici capul sus şi să laşi grămada de şerveţele din pat. Încearcă să-ţi revi, asta e se mai întâmplă treci mai departe. Baftă!

4 răspunsuri:
| lallyy a răspuns:

Sunt in aceeaisi situatie dar nu am gasit rasp la intrebare

| loveaholic a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie, dar nu ma invidiaza nimeni. cred ca siguranta de sine e problema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai 80 de ani ca sa spui" nu am avut niciodata noroc in dragoste"
viata ta nu cred ca este pe terminate, ...Cand nu te vei astepta la iubire atunci va aparea, dragostea poate fii sub ochii tai, priveste cu atentie viata si nu mai spune ca nu mai suporti viata, deoarece este pacat, crede-ma stiu ce spun...sunt oameni care sunt pe moarte si ar da orice numai sa mai aiba zile in plus de trait

| Anonimous_5357 a răspuns:

Nu e timpul pierdut, undeva, exista cineva si pentru tine tongue