| anonim_4396 a întrebat:

Sunt atrasA de rockeritele anorexice. What's wrong with me?worried

Răspuns Câştigător
| uzzi92 a răspuns:

Nimic... asa se intampla mereu... un tip de persoana, masina etc. care il respingi ajungi in final sa il iubesti... asta-i viata...
baga-te cu una si vezi ce iese... baftawinking

6 răspunsuri:
| Parintele a răspuns:

Cred ca o ai mica.

| zuzumic a răspuns:

Deci ...esti fata... si iti plac rocheritele anorexice... totusi in ce sens iti plac. adica cum place o fata normala la cap un baiat sau felul in care arata ele vrei sa fi si u ca ele?
daca raspunsul e valabil pentru a intrebarea mea cu numarul 2... at ar trebui sa te trezesti si sa vezi ca o femeie care are forme si nu e mereu trista e mai atragatoare pentru un baiat. baietilor le place sa aiba pe ce sa puna mana nu doar oase...
daca ai inclinati lezbi. nu te pot ajuta. nu am nici o idee. scuze

| byenkutzyk a răspuns:

Poate ca le si iubesti si inca nu ti-ai dat seamalaughingPoate ca iti plac fetelelaughing

| yinyang a răspuns:

Nu stiu daca ai sa primesti vreun raspuns... probabil e o greseala a hormonilor...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt fata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mda...in ce sens? in sensul ca le ador...deci pur si simplu ma topesc cand vad una pe strada...in sensul ca ... da' acum nu ma apuc sa imi scriu fanteziile perverse aici nu?batting eyelashesblushing