| NiinaEvveIiii13 a întrebat:

Salut,TPU. Am o intrebare: Cum se saruta frantuzesc? Imi este frica de primul meu sarut frantuzesc, pentru ca nu stiu ce trebuie sa fac. sad Ma puteti ajuta? Dau funda. happy

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu gurahappy

| BlueViP a răspuns:

Lasa-te pe mana partenerului, vei simti ce sa faci.

| AnneღU a răspuns:

Sarutul frantuzesc este acela cand limba ta ia contact cu a lui, ca sa ma intelegi! big grin Nu iti fa griji, sigur vei invata de la partener, iar sarutul vine de la sine! Tot ce trebuie sa faci este sa dai frau liber sentimentelor si sa te bucuri de "gurita iubitului tau " big grin

| Dianamelia1 a răspuns:

Sarutul frantuzesc este un secret spus la gura unei alte persone, dar fara a priva organele auditive. Sarutul transmite mesaje minunate de dragoste si fericire.Sarutul frantuzesc este in esenta doar contact fizic, dar acest contact are un mai mare sens atunci cand vine vorba de partenerul tau. nterpretarea devine si mai importanta in cazul in care sarutul este absent, cand nu il mai impartiti.

Si da, un sarut este o legatura invizibila ce permite dragostei sa fie exprimate pe un nivel non-verbal. Fii concentrat si calm cand respiri in timpul sarutului. Acorda atentie incarcaturii electrice din interiorul corpului tau.

| CristyBv a răspuns (pentru Dianamelia1):

Vai dar ce copy-paste in toata regula...

| anonim_4396 a răspuns (pentru CristyBv):

Asa deci copy-paste e in toata regula vad ca n-ai pretentii