| DarkWolfPack a întrebat:

Sunt baiat si am parul lung, vreau sa-mi dau bretonul intr-o parte si nu stiu cum, pur si simplu creste drept

Răspuns Câştigător
| CannbalCorpse a răspuns:

Iti poti cumpara placa de par pentru. baieti e mai mica decat cea de fete, iti recomand una peste 50 de lei ca sa nu fi nevoit sa te indrepti in fiecare zi. App de la umiditate (cand ploua) ti se va umfla parul'.

| DarkWolfPack explică (pentru CannbalCorpse):

El creste drept, dar vreau sa imi dau bretonul intr-o parte, si oricum se umfla dupa ce ma spal sau cand ploua

2 răspunsuri:
| OOOLEOOO a răspuns:

Il tai ca sa stea intr-o parte.
Il intizi cu placa intr-o parte.
Cand il usti (cu uscatorul) il usti in partea aia.