| SensS a întrebat:

Sunt Blond cu Ochii Verzi...:d Cam 1.75 Inaltime Oare Fetelor Le Plac?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu ai cum sa-ti dai seama, dupa comportamentul lor doar nu daca arati asa si asa inseamna ca esti placut de fete trebuie sa mai ai si alte calitati pe langa frumusetea cum ar fi:
-simtul umorului
-inteligenta
-respectul si bunele maniere [cei 7 ani de acasa]
si cam atat daca insa ai vrut sa auzi parerea noastra despre look-ul tau da arati destul de binetongue. succes si numai bine in continuare!

| Bibutzu a răspuns:

Da. dupa cum te descrii ai fi dragut. dar intrebare e. ai comportamentul necesar/

| itisnothingbutsomefeelings a răspuns:

Dupa descriere da insa dupa modul de a pune intrebarea si dupa poza nu. scuze

| Bibb1 a răspuns:

Mie una...imi plac baietii blonzi cu ochii verzi=p~