| N0name_7278 a întrebat:

Sunt clasa a 6-a.
Dupa ce termin clasa a 8-a vreau sa ma duc la Jean Monnet.[Nu stiu sigur daca asa se scrie laughing]
Educator-Invatator.
Cam ce medie trebuie sa am pentru asta happy.
P. S: Fara raspunsuri jignitoare ca nu am stiu cum se scrie numele liceului straight face.

1 răspuns:
| kidulinha a răspuns:

Ai scris bine numele :*
Pai are mai multe profiluri :
- matematica-informatica - media ultimului admis :8.46
- stiinte ale naturii- media ultimului admis : 8.19
- Filologie - media ultimului admis : 8.31
- stiinte sociale- media ultimului admis : 8.27
N-am inteles ce ai vrut sa zici cu educator-invatator. dar daca vrei sa-mi explici da-mi mesaj laughing
P.s. Astea sunt medii luate din brosura de licee a fratelui meu care a intrat la liceu anul trecut. Poate pana termini tu a 8a se schimba mediile. Informatie pur orientativa:* Succes>big grin