| MorphineGirl a întrebat:

Sunt creola am ochi mari si caprui am 1. 60 ce culoare sa aiba rochia pentru banchet?

4 răspunsuri:
| CastraveteMurat a răspuns:

Culoarea rochiei și chiar modelul depinde de culoarea pielii/lungimea părului/culoarea părului/forma corpului.
Cel mai bine ar fi să încerci mai multe rochii de culori diferite și vezi care te prinde mai bine. De exemplu, mie mi se stă bine cu alb(dar nu port decât vara).

| Cherilyn a răspuns:

Nu-ti lua nici negru, dar nici o culoare foarte deschisa.
Daca gasesti ceva intre cele 2 happy

| maryah a răspuns:

O rochie scurta in fata sa ti se vada picioarele si lunga in spate cu trena culoarea crem deschis sau mov, roz si niste platforme inalte si un plic super... sper sa te ajute, si eu am recut prin asta:X te pup:*

| mariamaria33 a răspuns:

Pai eu te-as sugera ceva nu prea lung dar nici prea scurt iar culoarea sa fie dupa placul tau! 1