| sweet11 a întrebat:

Sunt cu un baiat de aproximativ o saptamana. imi place de el mult dar nuvreau sa fiu prima care ii spune "te iubesc" vreau ca el sa fie primul. Vreau niste statusuri care sa semnifice asta:X... Nu stiu cat va dura relatia dar totusi vreau sa isi dea seama ca tin la el. plzz ajutati-ma cu niste statusuri:d.

3 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

Baietii nu prea spun "te iubesc" dar ar trebui sa iti dai seama din gesturile lui.Pa, pa

| RoX_6698 a răspuns:

Eu ţin la cineva...dar nu la oricine...voi ţine la cel ce îmi va spune. Uite eu chiar ţin la tine

| dan_2834 a răspuns:

Nu cred ca e nevoie sa ii dai de inteles ca trebuie as iti spuna "te iubesc".Pur si simplu trebuie as astepti pana va simti asta.Atunci cand o sa simta, cu siguranta ca o sa iti spuna.Nu are rost sa ii dai de inteles prin niste statusuri ce vrei u de fapt ca el sa iti spuna sau ce astepti de la el.