| anonim_4396 a întrebat:

Sunt curios cum e antivirusul bitdefender v10 2009? E bun, consuma multe resurse, ii trebuie licenta sau are deja propia licenta pe viata? Merita sa-l pun?

6 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Bitdefender a iesit cel mai bun antivirus al anului. Consuma destul de multe resurse (ca mai toti antivirusii) si trebuie sa-i cumperi licenta. Spre deosebire de avast sau avira care sunt free, pe acesta trebuie sa-l platesti. Tu stii daca merita... Parerea mea este ca poti cel putin sa incerci... Sa vezi cum te intelegi cu el (eu l-am dezinstalat dupa 2 zile ca dadea mult prea multe mesaje).

| crisS a răspuns:

Da, merita crede'ma eu il folosesc si merge de minune!

| CrucifiedCountess a răspuns:

Bittdefender oricum e prost..indiferent de versiune sau update rolling on the floor)

| CrucifiedCountess a răspuns:

Bittdefender oricum e prost..indiferent de versiune sau update rolling on the floor)

| Ys a răspuns:

Bitdefender ultimul =de kk, antivirusul bitdefender nu au mai lucrat deloc la imbunatatzirea serviciilor, daca vrei licentza gasesti pe orice siteuri coduri de licentza, daca vrei sa te risti te risti, eu iti recomand, avira, avast sau nod

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bitdefender nu e stralucit decat daca ii adaugi un malwarebytes si un anti spyware. Asa ca foloseste avg sau avast.