| xXx_6498 a întrebat:

Sunt curios daca exista vreo crema sau produs sau mai stiu eu ce care iti indreapta parul permanent sau pentru cateva luni macare si care sa nu-ti arda parul, stiu si eu cateva produse chimice doar ca ard foarte tare parul, va rog din suflet ca ma tot enerveaza sa stau dimineata sal indrept.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca ar exista, fa-l cu placa!

| ancatuchel a răspuns:

Exista un tratament cu o tehnica japonez (e tot o crema) care il indreapta permanent -doar parul care creste trebuie din nou tratat.pretul e cam mare.insa nu stiu daca la noi in Romania a ajuns. da SEARCH pe net. poate exista si la noi