| AndreeaAndreea55 a întrebat:

Sunt destul de mică, dar m-am îndrăgostit de o persoană cu 10-11 ani mai mare ca mine. nu suntem rude oare cum, dar sa vă povestesc.
Sora mamei mele s-a căsătorut cu un bărbat care are mai multi frați și surori, și ei doi ( mătușa și unghiul meu ) au o fetiță de 4 ani, și mie îmi place de fratele unchiului meu...dar teoretic nu sunt rudă cu ei, și ce ar trebui sa fac un legătură cu asta

Răspuns Câştigător
| ngllllll a răspuns:

E OK. E ca si cum mie mi-ar placea de sora sotiei fratelui meu. Am intalnit asemenea cupluri.