| Daianaa a întrebat:

Sunt din Iasi am aproape 18 ani si imi caut ceva de facut vara asta.Nu stiti vreo firma de impartit pliante? am mai lucrat in domeniul asta dar nu mai gasesc nici o firma.Multi cauta baieti ca ei cica fac fata si nu obosesc. unde sa mai caut? Am cautat peste tot.si in ziare si pe net.

Răspuns Câştigător
| heyulika a răspuns:

Nu trebuie sa cauti in ziare si pe net. Cred ca ar trebui sa cauti tu personal pe la magazine. Stiu pe cineva care stie pe cineva care a impartit pliante de la pizzeria Dopo Poco.Si era multumita de salar... Eu nu mai cred nimic din ziare si de pe net. Sunt excrocherii...Si eu sunt din Iasi si sunt in cautare de un job pe timp de vara. La Dopo Poco chiar nu am incercat, nici nu stiu macar unde este. Daca afli ceva te rog sa ma anunti.

1 răspuns:
| xD_9502 a răspuns:

Sfatul meu? e-jobs...laughing
da si tu o cautare pe net...˛˛